אודות HOOKGIFTS

מפשט את תהליך מציאת המתנות ברשת
השימוש באינטרנט גובר, וכולנו מבצעים יותר פעילויות יומיומיות ברשת. מספר האתרים והשירותים המקוונים הוא עצום, ומשום כך לא פשוט למצוא את המענה המתאים לנו במהירות.לעיתים קרובות כשנבצע חיפוש באינטרנט יוצעו לנו מאות אלפי תוצאות אך רק חלק קטן מהן ייתן מענה אמיתי לצורך שלנו.

 

 

"הוק גיפטס" מציע מנוע חיפוש תגיות משולב תמונות תוכן ומחיר!

אינטואיטיבי יותר
מאפשר לגולש לבצע את החיפוש לפי תחומי עניין או מילות מפתח תוך פענוח מונחים חסרי משמעות שהקליד הגולש בטעות. בכל אחד מהמקרים, יגיע לתוצאה המבוקשת.

יעיל יותר
מנוע החיפוש של לא רק מבין למה התכוון הגולש, אלא גם (ובעיקר!) ממוקד מטרה: זהו המנוע היחיד שמנתב את הגולש לאתרים ולאתרים בלבד, ולא מציף אותו בתכנים אחרים (כמו כתבות ומידע כללי), שלא בהכרח היו דרושים לו.
החיפוש מנווט את הגולש ישירות לאתר שמעניין אותו, או מציג בפניו רשימת מוצרים רלוונטית למילים שהקליד, עם אפשרות למיון וסינון על פי מאפיינים שונים כמו מידת פופלריות. והתוצאה – חיפוש מהיר ויעיל, הנותן תשובות ממוקדות.

ידידותי יותר
את החיפוש ניתן לבצע מעמוד הבית של האתר "הוק גיפטס" מהמחשב, הטאבלט או הסמארטפון. צוות ה"הוק גיפטס" משתמש במערכת למיקור המונים ובקשר ישיר מול הלקוחות והספקים ברשתות החברתיות ומתעדכן ומשתדרג מעת לעת, על פי ביקוש הגולשים.

לכל מוצר ישנו סימון "אהבתי" לדירוג מידת הפופולאריות של כל מוצר ואפשרות שמירה למועדפים בפרופיל האישי שלכם.

רלוונטי יותר
מנוע החיפוש מתעדכן באופן שוטף על בסיס ניתוחים נתונים סטטסטיים בהתאם לחיפושים פופולריים, נושאי חיפוש, קומבינציות חיפוש ומאפייני חיפוש שונים שהגולשים חיפשו.
"הוק גיפטס" עובדת בשיתוף פעולה ישיר עם עסקים כחול-לבן בלבד  המדורגים גבוה באמינות קנייה בטוחה באתר, באיכות מוצרים גבוהה, שירות ואספקה מהירה.